איך נוכל לעזור?

קידום אתרים לעורכי דין

09/07/2023 זמן קריאה: 8 דק׳

שיווק דיגיטלי הפך לכלי חיוני עבור עורכי דין שרוצים למשוך לקוחות חדשים ולהגדיל את נפח העבודה שלהם. מכיוון שיותר אנשים פונים לאינטרנט למציאת שירותים משפטיים, נוכחות מקוונת חזקה ואסטרטגיות שיווק דיגיטליות יעילות, הן הכרחיות לעורכי דין.

הנה כמה מהדרכים היעילות ביותר עבור עורכי דין לגייס לקוחות חדשים:

 1. קידום אתרים אורגני (SEO)

קידום אורגני הפך להיבט חשוב בשיווק באינטרנט בעידן הדיגיטלי של היום והמצב אינו שונה עבור עורכי דין המבקשים לבסס את הנוכחות שלהם ברשת.

על ידי ביצוע אופטימיזציה של האתר למילות מפתח וביטויים הרלוונטיים לפרקטיקה המשפטית שלהם, הם יכולים להרחיב את הנראות שלהם בתוצאות החיפוש ולמשוך יותר תנועה לאתר. קידום אתרים היא דרך יעילה במיוחד עבור עורכי דין, בהגעה ללקוחות פוטנציאליים המחפשים באופן פעיל שירותים משפטיים באינטרנט.

לפניכם 5 סיבות מדוע עורכי דין צריכים לבצע קידום אתרים בגוגל:

 • חשיפה גדולה יותר: עורכי דין המדורגים גבוה בתוצאות החיפוש האורגניות, ייחשפו יותר ללקוחות פוטנציאליים. על ידי ביצוע אופטימיזציה לאתר שלהם למילות מפתח וביטויים ספציפיים, עורכי דין יכולים להבטיח שהאתר יופיעו בעמודים הראשונים של תוצאות החיפוש בגוגל. הגדלת החשיפה, מתורגמת ליותר תנועה לאתר ובסופו של דבר ליותר לקוחות.
 • שיווק חסכוני: קידום אתרים אורגני זוהי אסטרטגיית שיווק משתלמת כלכלית בהשוואה לאסטרטגיות שיווק אחרות כמו פרסום ממומן. אמנם פרסום ממומן יכול להיות יעיל, אבל הוא גם יכול להיות יקר ולא תמיד התוצאות מובטחות. קידום אתרים, לעומת זאת, היא אסטרטגיה ארוכת טווח שיכולה להביא תוצאות ברות קיימא.
 • אמינות: דירוג גבוה בתוצאות חיפוש אורגניות יכול גם לשפר האמינות של עורך הדין. לקוחות נוטים לסמוך יותר על אנשי מקצוע שיש להם אתרים המופיעים בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש גוגל. קידום אורגני לעורכי דין יכול לבנות אמון ואמינות עם לקוחות פוטנציאליים.
 • תנועה ממוקדת: קידום אתרים יכול גם לעזור לעורכי דין למשוך תנועה ממוקדת יותר לאתרים שלהם. על ידי ביצוע אופטימיזציה לאתר עבור מילות מפתח וביטויים ספציפיים, הם יכולים להבטיח שהתנועה לאתר היא מלקוחות פוטנציאליים המעוניינים בשירותיהם המשפטיים. סביר יותר שתנועה ממוקדת זו תמיר ללקוחות.
 • יתרון תחרותי: קידום אתרים יכול להעניק לעורכי דין יתרון תחרותי על פני המתחרים שלהם. על ידי דירוג גבוה יותר בתוצאות החיפוש האורגניות, עורכי דין יכולים למשוך יותר לקוחות ולבסס את עצמם כאנשי מקצוע אמינים בתחומי העיסוק שלהם.
 1. פרסום ממומן – תשלום פר קליק (PPC)

פרסום ממומן הוא סוג של פרסום אונליין, שבו מפרסמים משלמים בכל לחיצה על המודעה שלהם. זוהי יכולה להיות דרך יעילה להגעה ללקוחות פוטנציאליים המחפשים באופן פעיל אחר שירותים משפטיים באינטרנט. עורכי דין יכולים למקד מילות מפתח וביטויים ספציפיים הרלוונטיים לפרקטיקה המשפטית שלהם ולהציג את המודעות שלהם למשתמשים המחפשים את מילות המפתח והביטויים הללו.

פרסום ממומן, יכול להיות אפיק ערכי עבור עורכי דין. להבדיל מקידום אורגני, שלוקח יותר זמן עד שרואים תוצאות וייתכן שהוא לא מספיק כדי להתחרות בשוק משפטי תחרותי ביותר.

לפניכם 5 סיבות מדוע עורכי דין צריכים לעשות פרסום PPC בגוגל:

 • תוצאות מיידיות: שלא כמו קידום אורגני, שיכול לעבור זמן עד שרואים תוצאות, פרסום ממומן בגוגל יכול להביא תוצאות מיידיות. לאחר הגדרת מסע הפרסום, המודעות מתחילות להופיע בדפי התוצאות של מנועי החיפוש באופן מידי. המשמעות היא שעורכי דין יכולים להתחיל למשוך לקוחות חדשים מיד, במקום לחכות לשיפור בדירוג האורגני שלהם.
 • פרסום ממוקד: פרסום ממומן מאפשר למקד את המודעות למילות מפתח וביטויים ספציפיים הרלוונטיים לפרקטיקה המשפטית של עורכי הדין. משמעות הדבר היא שהם יכולים להציג את המודעות שלהם לגולשים המחפשים באופן פעיל שירותים משפטיים הקשורים לתחומי העיסוק שלהם. פרסום ממוקד זה, יכול להיות יעיל יותר משיטות פרסום מסורתיות, שאולי לא יגיעו לקהל מסוים.
 • שליטה על הוצאות הפרסום: פרסום ממומן מאפשר לעורכי דין לשלוט בהוצאות הפרסום שלהם. מפרסמים יכולים להגדיר תקציב יומי עבור מסעות הפרסום שלהם, והם משלמים רק כאשר משתמש לוחץ על המודעה שלהם. משמעות הדבר היא שעורכי דין יכולים להבטיח שהוצאות הפרסום שלהם מנוצלות ביעילות.
 • תוצאות מדידות: פרסום ממומן מספק תוצאות מדידות, שיכולות לעזור לעורכי דין לעקוב אחר יעילות הקמפיינים שלהם. מפרסמים יכולים לעקוב אחר מדדים כגון שיעורי קליקים, שיעורי המרות ועלות לרכישה. ניתן להשתמש בנתונים אלה, כדי לבצע אופטימיזציה של מסעות הפרסום ולשפר את הביצועים שלהם לאורך זמן.
 • יתרון תחרותי: בשוק המשפט שהוא מאוד תחרותי, פרסום ממומן יכול לספק יתרון תחרותי לעורכי דין. על ידי הצגת המודעות שלהם בראש דפי התוצאות במנוע החיפוש, עורכי דין יכולים לבלוט על פני המתחרים שלהם ולמשוך יותר לקוחות פוטנציאליים. פרסום ממומן יכול להיות יעיל במיוחד עבור אלו שרק מתחילים את העיסוק המשפטי שלהם או שמחפשים להרחיב את בסיס הלקוחות שלהם.

רוצים פרטים נוספים על היתרונות והחסרונות של קידום אורגני ופרסום ממומן – לחצו כאן

 1. שיווק תוכן

שיווק באמצעות תוכן הוא תהליך של יצירה ושיתוף של תוכן בעל ערך, רלוונטי ומרתק כדי למשוך ולשמר קהל יעד ספציפי. עורכי דין יכולים להשתמש בשיווק באמצעות תוכן, כדי לבסס את עצמם כמובילי דעה בתחומם המשפטי ולבנות אמון עם לקוחות פוטנציאליים. דוגמאות לשיווק תוכן בתחום כוללות פוסטים בבלוג, פרסום בטאבולה ו/או אאוטבריין, סמינרים מקוונים ועוד.

 1. שיווק ברשתות חברתיות

שיווק ברשתות חברתיות כרוך בשימוש בפלטפורמות מדיה חברתית לקידום המותג והמוצרים \ השירותים שלו. עורכי דין יכולים להשתמש בשיווק ברשתות החברתיות כדי להגיע ללקוחות פוטנציאליים ולבנות איתם קשרים ארוכי טווח. פלטפורמות אלו, כמו לינקדאין, טוויטר ופייסבוק יכולות להיות ערוצי שיווק יעילים עבור עורכי דין, המעוניינים לשתף את התוכן שלהם, ליצור קשר עם לקוחות פוטנציאליים ולקדם את השירותים המשפטיים שלהם.

 1. שיווק בדוא"ל

שיווק בדוא"ל הוא תהליך של שליחת הודעות שיווקיות לרשימת תפוצה ממוקדת. עורכי דין יכולים להשתמש בשיווק בדוא"ל כדי לשמור על קשר עם הלקוחות הקיימים שלהם ולהגיע ללקוחות פוטנציאליים. הם יכולים להשתמש בשיווק בדוא"ל כדי לשתף את העדכונים המשפטיים האחרונים שלהם, להציע את השירותים המשפטיים שלהם ולקדם את התוכן שלהם.

 1. שיווק מפה לאוזן

שיווק מפה לאוזן כולל עידוד לקוחות קיימים להפנות לקוחות חדשים לעסק. עורכי דין יכולים להשתמש בשיטת שיווק זו, כדי להרחיב את העיסוק שלהם על ידי מתן תמריץ ללקוחות קיימים שיפנו אליהם את חבריהם ובני משפחתם. התמריצים יכולים להיות הוצאות משפט מוזלות או ייעוץ חינם ללקוחות המפנים לקוחות חדשים ועוד.

 1. ביקורות אונליין

ביקורות אונליין יכולות להיות דרך יעילה עבור עורכי דין למשוך לקוחות חדשים. ביקורות מקוונות חיוביות מסייעות רבות לבניית אמון עם לקוחות פוטנציאליים ולהבדיל בין העיסוק המשפטי של עורך הדין והמתחרים שלו. עורכי דין יכולים לעודד את לקוחותיהם המרוצים להשאיר ביקורות מקוונות בפלטפורמות כמו גוגל לעסק שלי.

 1. פרסום באינדקסים של עורכי דין

פרסום באינדקסים של עורכי דין יכול להיות דרך יעילה להגיע ללקוחות פוטנציאליים ולהגביר את הנראות שלהם בתוך הקהילה המשפטית. אינדקסים אלו, בנויים לרוב כמו ספריות מקוונות המאפשרות למשתמשים לחפש עורכי דין לפי מיקום, תחום עיסוק וקריטריונים אחרים. על ידי רישום השירותים שלהם במדריכים אלה, הם יכולים להגדיל את הנוכחות המקוונת שלהם ולהקל על לקוחות פוטנציאליים למצוא אותם.

מהם האתגרים בקידום עורכי דין בגוגל?

קידום עורכי דין בגוגל, יכול להיות מאתגר בשל מספר גורמים הקשורים לענף המשפט.

חלק מהאתגרים הבולטים בקידום אתרי עורכי דין בגוגל:

 • תחרות גבוהה: התעשייה המשפטית היא תחרותית ביותר, כאשר משרדי עורכי דין רבים מתחרים על אותן מילות מפתח ומונחי חיפוש. המשמעות היא שהתברגות במיקומים גבוהים עבור מילות מפתח וביטויים מסוימים, יכולה להיות מאתגרת.
 • עלות גבוהה לקליק: פרסום ממומן עשוי להיות יקר בתעשייה המשפטית עקב תחרות גבוהה על מילות מפתח. זה יכול להקשות על חברות קטנות יותר או על עורכי דין פרטיים עם תקציבי שיווק מוגבלים, להתחרות בחברות גדולות יותר.
 • תוכן: עורכי דין מוגבלים לרוב על ידי הנחיות אתיות ורגולטוריות בכל הנוגע לשיווק השירותים שלהם. נתון זה, יכול להגביל את כמות התוכן שהם מסוגלים לייצר ולשתף באינטרנט, מה שמקשה על משיכה והרמה לקוחות פוטנציאליים.
 • חיפוש מקומי: משרדי עורכי דין רבים מסתמכים במידה רבה על תוצאות חיפוש מקומיות כדי למשוך לקוחות. זה יכול להיות מאתגר, מכיוון שאלגוריתמי החיפוש המקומיים של גוגל הם תחרותיים ביותר ודורשים גישה אסטרטגית להשגת דירוג גבוה.

עכשיו, אחרי שהבנתם שקידום לאתרי עורכי דין בגוגל יכול להיות מאתגר בגלל תחרות גבוהה, אלגוריתמי חיפוש מורכבים ומגבלות רגולטוריות. אנחנו באדאקטיב, מחויבים למאמצי אופטימיזציה מתמשכים ובכך מסייעים לעורכי דין להתגבר על אתגרים אלו ולהגדיל את החשיפה שלהם באינטרנט.

קידום אתרים למשרדי עורכי דין – לסיכום

קידום אתרים הוא מרכיב מכריע עבור עורכי דין המעוניינים לבסס ולהגדיל את הנוכחות המקוונת שלהם. קידום אתרים, בפרט, היא אסטרטגיית מפתח שיכולה לעזור לשפר את הנראות והדירוג של אתר במנועי חיפוש, מה שמקל על לקוחות פוטנציאליים למצוא אותו בעת חיפוש אחר שירותים משפטיים.

אסטרטגיות שיווק דיגיטליות אחרות, כגון שיווק תוכן, שיווק במדיה חברתית ושיווק בדוא"ל, יכולות להיות יעילות גם בסיוע לעורכי דין להגיע ולתקשר עם קהל היעד שלהם, לבסס את המותג שלהם ולבנות אמון ואמינות עם לקוחות פוטנציאליים.

על ידי השקעה בשיווק דיגיטלי, הם יכולים לבדל את עצמם מהמתחרים שלהם, להגביר את הנראות המקוונת שלהם ולמשוך לידים מתאימים יותר למשרד שלהם. עם האסטרטגיות והטקטיקות הנכונות, שיווק דיגיטלי יכול להיות כלי רב עוצמה עבור עורכי דין.

מוכנים להתחרות על המקום הראשון? הצטרפו אלינו לנבחרת של לקוחות מנצחים – צרו איתנו קשר בצ'אט או התקשרו אלינו 072-3340848 ונבנה עבורכם את אסטרטגיית הפרסום שתביא אתכם לפסגה ותזרים לכם לקוחות חדשים וחמים. 

שאלות נפוצות

כמה זמן לוקח לקדם אתר של עורך דין ולהביא אותו לעמוד הראשון בגוגל?

לקידום אתר עורך דין לעמוד הראשון בגוגל, ישנם מספר גורמים שנכנסים לפעולה, ביניהם רמת התחרות על מילות מפתח וביטויים ספציפיים, איכות התוכן, חווית המשתמש באתר ויעילות אסטרטגיית ה-SEO של האתר.

בהתאם לכך, קשה לתת ציר זמן סופי בנוגע לכמה זמן ייקח להשגת המטרה. באופן כללי, לראות שיפור משמעותי בדירוג האתר במנועי החיפוש, יכול לקחת בין כמה חודשים לשנה או יותר. הסיבה לכך היא שקידום אורגני, הוא תהליך הדרגתי הדורש אופטימיזציה ומעקב מתמשך לאורך זמן.

האם כדאי לקדם עורכי דין באמצעות פרסום ממומן?

זה תלוי במטרות הספציפיות ובתקציב שלכם.
פרסום ממומן כגון מודעות בגוגל ופייסבוק עשוי להיות יעיל לקידום עסקים באינטרנט. מודעות ממומנות יכולות לסייע לכם להגיע לקהל רחב יותר באינטרנט, לקדם את המותג שלכם ולגדול בקצב מהיר יותר. אך כדי להשקיע בפרסום ממומן, עליכם לקחת בחשבון את התקציב השיווקי שלכם. מודעות ממומנות יקרות יותר ואם התקציב שלכם אינו מספיק גבוה, עשוי להיות קשה להשיג תוצאות. לכן, עליכם להחליט מה המטרות שלכם ומה התקציב שלכם, ולפי זה לקבוע האם פרסום ממומן יהיה הבחירה הטובה עבורכם.

כמה עולה קידום אתרים לעורכי דין?

עלות קידום אתרים לעורכי דין אינה קבועה ומשתנה בהתאם למספר גורמים, כגון גודל ומורכבות האתר, התחרותיות של מילות המפתח ומונחי החיפוש ורמת המומחיות הנדרשת בקידום אתרים.

חברות קידום אתרים מסוימות, עשויות לגבות תשלום קבוע עבור השירותים שלהן, בעוד שאחרות עשויות לגבות תעריפים לשעה או ריטיינר חודשי. באופן כללי, עלות קידום אתרים לעורכי דין יכולה להיות החל מ- 2,500 ש"ח, בעוד שבפרסום ממומן העלויות לקליק מאוד יקרות ( לדוגמא עלות קליק לביטוי "עורך דין הסכם גירושים" עומדת על 36.5 ש"ח! ) ויכולות להגיע לתקציבים של מעל 10 אלף שקלים בחודש.

חשוב לבחור בחברה המציעה תמחור שקוף ויכולה לעבוד במסגרת התקציב שלכם כדי להשיג את יעדי ה-SEO שלכם.

 

איך לבחור נכון מילות מפתח?

אנחנו עובדים עם סמראש (Semrush) – פלטפורמת השיווק הדיגיטלי המובילה בעולם. .הכלי מציע מגוון רחב של תכונות לניתוח, למדידה ולקידום אתרים, למשל: מחקר מילות מפתח, ניתוח מתחרים , ניתוח קמפיינים ממומנים וכדומה.

אדאקטיב הינה הנציגה הרשמית של סמראש בישראל ומספקת ללקוחותיה פתרונות וכלים לניתוח ולקידום אתרי אינטרנט באמצעות הפלטפורמה של סמראש. לנו יש דאטה בייס בלעדי ונרחב של יותר מ- 12 מיליון מילים בישראל ובשפה העברית בכלל. הדאטה בייס שיצרנו הינו ייחודי לחברת אדאקטיב מה שמאפשר ללקוחות שלנו לקבל יתרון אדיר ברשת.