איך נוכל לעזור?

קידום אתרים אורגני

23/06/2019

קידום אתרים אורגני – על מה מדובר?

רוב האנשים מודעים לעובדה שיש לשכור את שירותיה של חברת קידום אתרים על מנת לחשוף את אתר האינטרנט בפני כמות גדולה של גולשים, אך רוב האנשים אינם יודעים כיצד קידום אורגאני נעשה ומה היתרונות של קידום מסוג זה.

 

קידום אורגני – מקדמים אתכם גבוה

קידום אתרים אורגאני מורכב מסל פעולות שמטרתו אחת, לגרום לאתר אינטרנט שלכם להתקדם ולטפס גבוה בפלט התוצאות של מנוע החיפוש של גוגל. בצורה כזו כמות הגולשים שיכנסו לאתר שלכם תהיה גדולה יותר והחשיפה של האתר תהיה גבוהה וכן פוטנציאל המכירות שלכם. אי אפשר להתעלם מהעובדה שכיום לאינטרנט יש משמעות גדולה מאוד בחיינו עד שלעיתים הנטייה שלנו היא לרכוש כל מיני מוצרים ושירותים דרכו במקום לבזבז זמן יקר ודלק על הגעה אל החנות. בנוסף, רוב הגולשים מחפשים מידע ישירות באינטרנט ומבצעים מחקרי שוק באמצעות מנוע החיפוש של גוגל. הפלט של התוצאות שמתקבל מונה כמות מוגבלת של קישורים ורוב הגולשים בוחרים באחת מהתוצאות בדף הראשון של התוצאות. מסיבה זו המטרה של קידום אורגני היא שהאתר אינטרנט שלכם יופיע בעמוד הראשון של תוצאות מנוע החיפוש של גוגל.

 

קידום אתרים אורגני – מדוע?

כיום, רוב האנשים מחפשים מידע באמצעות האינטרנט. הם מקלידים את המושג שחשוב להם במנוע החיפוש ומקבלים לאחר כמה שניות פלט תוצאות שמונה כמות מסוימת של עמודים. בכל עמוד יש קישורים לאתרים ודפים שרלוונטיים לאותה מילת מפתח. בנוסף, יש גם קישורים ממומנים ופרסומות של כל מיני קישורים, אך רוב האנשים מעדיפים להיכנס את הקישורים הרגילים ולבדוק את התוצאות. התוצאות הרגילות, כלומר אלו שנוצרו כתוצאה מפעולות הקשורות אל קידום אורגאני נחשבות כרלוונטיות ואמינות ביותר אצל רוב האנשים ולכן הם מעדיפים להיכנס אליהם. 

 

מה הוא כולל?

קידום אורגני הוא קידום שמחייב מומחיות בתחום עולם האינטרנט וכל שקשור אל מנוע החיפוש של גוגל, ידע אודות דירוג אתרים על ידי גוגל ועוד. קידום אורגני נחשב קידום מורכב יותר מאשר קידום ממומן וזאת משום הידע, הניסיון והחשיבה היצירתית שנדרשת ממקדם האתרים. חלק בלתי נפרד מקידום מסוג זה הוא:

• מחקר מילות מפתח- חובה. מילות המפתח ישפיעו במידה רבה על קידומו של האתר.

• תוכן איכותי- חובה לוודא שנכתבים תכנים איכותיים לאתר שמשלבים את אותן מילות מפתח שליקטתם.

• החלפת קישורים- צעד נוסף שמאפיין את כל הקשור אל הקידום האורגני, החלפת קישורים בין אתרי אינטרנט.

 

לסיכום, קידום אתרים אורגני הוא קידום טבעי ולוקח לפחות שישה חודשים עד שרואים את התוצאות שלו, אך כאן גם מדובר על קידום איכותי שעוזר לאתר האינטרנט לזכות בדירוג גבוהה, להופיע במקומות טובים בפלט התוצאות וחושף את האתר שלכם לכמות גדולה של מבקרים.

עוד בבלוג