איך נוכל לעזור?

למה אנחנו? תשפטו בעצמכם

קודם כל אנשים – שרצים ביחד כבר שנים

העובדת החדשה ביותר נמצאת איתנו כבר שלוש שנים. אחרים למעלה מעשור. אז אפשר לומר שאנחנו קבוצה של מקצוענים שרצה ביחד כבר שנים וחולקת את אותה תשוקה לנצח, להוביל ולהישאר אנושית.

מה זה אומר בשבילכם? צוות מחובר ומחויב שעובד, חושב ויוזם בשבילכם כל הזמן.

 

טכנולוגיה שעושה את ההבדל

אנחנו הנציגים הרשמיים בישראל של SEMrush – המערכת המתקדמת בעולם לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי. בזכות שיתוף פעולה בלעדי עם המערכתי, אנחנו יכולים לנתח פי 8 יותר מילות חיפוש מכל חברה אחרת בארץ.

מה זה אומר בשבילכם? פי 8 יותר הזדמנויות להיות בראש תוצאות החיפוש, להביא תנועה רלוונטית לאתר שלכם  ולהשיג עבורכם את התוצאות הטובות ביותר.

 

היתרון לגודל

בעולמות הקידום, לגודל יש יתרון מכריע. כחברה הגדולה בארץ, אנחנו מקדמים יותר אתרים, עובדים עם יותר לקוחות ופורשים תשתית אתרים חזקה ומגוונת שיוצרת בסיס חסר תחרות לקידום.

מה זה אומר בשבילכם? חשבו על מקפצה – ככל שהיא חזקה וגמישה יותר, היא תקפיץ אתכם גבוה יותר. אז אנחנו המקפצה הזאת.

 

מוסמכי גוגל, שותפי פרימייר

כמוסמכי Google Premier Partner אנחנו נחשפים ראשונים לחידושים של גוגל, לשיטות העבודה החדישות ביותר ומחוייבים לשלוט ברמה הגבוהה ביותר בכלי הפרסום המשתנים ללא הרף.

מה זה אומר בשבילכם? שננהל עבורכם את הקמפיין בשיטות העדכניות ביותר ולפי מדדי האיכות הגבוהים ביותר.

 

בשורה התחתונה, מביאים תוצאות

אנחנו מקדמים את כל סוגי העסקים, בכל תחום ובכל קנה מידה, מחברה של איש אחד ועד למותגי על. מספר ביטויי החיפוש שבהם הלקוחות שלנו בעמוד הראשון הוא הגבוה בישראל בפער, והחשיבה שלנו היא דיגיטל 360, עם התאמה מלאה של פתרונות אפקטיביים.

 

מה זה אומר בשבילכם? אנחנו עושים טוב להרבה עסקים, אבל אנחנו תמיד מתחדדים לקראת הלקוח הבא.