איך נוכל לעזור?
Array

SEMrush

תחשוב שהמתחרים שלך לא רואים בלילה ולך יש את המשקפת הכי מתקדמת לראיית לילה, מי ינצח? כשמדובר בקרב על נראות האתר שלך ברשת אתה חייב את הכלים המתקדמים ביותר כדי להוביל! הרשה לנו להציג בפנייך את הטכנולוגיה הבלעדית שלנו שתאפשר לך לנצח את המתחרים שלך.

קידום אתרים נעשה מול מתחרים ולא מול גוגל

אם תדע מה המתחרה שלך עושה ותוכל לבצע זאת קצת יותר טוב ממנו – אתה תנצח.

כל חברות הקידום היום עובדות עם כלי מילות המפתח של גוגל ובמקרה הטוב עם תוכנות אחרות שבעזרתן הן בוחרות עבורך את מילות המפתח. אך, הנתונים שגוגל מציגה באמצעות כלי מילות המפתח הם מוגבלים ומראים תמונה מאוד צרה. השינויים שנעשו בכלי זה בשנים האחרונות, מצמצום מילות המפתח המוצגות ועד הצגת טווח חיפושים (1,000-10,000) במקום כמות חיפושים מדויקת, הפכו אותו ללא רלוונטי.

אם כולם עובדים על אותו דבר ורואים את אותו דבר אז הסיכויים שלך לנצח הם הרבה יותר קטנים. בעבודה עם אדאקטיב אתה תהנה מטכנולוגיה שאין למתחרים שלך.

הכלי המוביל ביותר היום בעולם קידום האתרים המספק אפשרויות מתקדמות לפילוח מתחרים וקהל יעד הוא SEMRUSH. מדובר במערכת בינה מלאכותית שיודעת לתת מיפוי מדויק למילים הרבה יותר רלוונטיות לחיפוש. כלומר, הכלי מדייק את החיפוש לפי מה שאנשים באמת רושמים בגוגל ובעיקר לפי מילים ממירות שמביאות לקוחות רלוונטיים.

לאחר שחקרנו את המערכת, הבנו כי יש לה פוטנציאל עצום אך המידע בה בעברית מוגבל מאוד ומסתכם ב- 400 אלף מילים בלבד, מסיבה זו שקדנו בשנה וחצי האחרונות על פיתוח דאטה בייס בלעדי ונרחב של יותר מ- 3 מיליון מילים בישראל ובשפה העברית בכלל. הדאטה בייס שיצרנו הינו ייחודי לחברת אדאקטיב מה שמאפשר ללקוחות שלנו לקבל יתרון אדיר ברשת.

עולם הקידום הוא עולם תחרותי שבו כל יתרון יכול להביא תוצאות יוצאות דופן. עם הדאטה בייס החדש אתה רואה תמונה ״מודיעינית״ שאף אחד מהמתחרים שלך לא יכול לראות! מהטכנולוגיה הזאת נהנים בעולם מותגי ענק כמו Booking, Amazon, Ebay, Disney,HP ועוד. היום גם אתה יכול ליהנות מהכלי המתקדם ביותר למודיעין עסקי ולנצל הזדמנויות עוד לפני שהן בכלל מגיעות לשאר השוק.

על מנת להמחיש את היכולות של הכלי ואת התמונה הרחבה שאנו רואים לעומת שאר השוק שים לב לדוגמא הבאה:

הנתונים שכולם רואים

 

* המספר המסומן מציג את כמות הביטויים בהם האתר מופיע בגוגל

הנתונים שאנחנו רואים

איך כל המידע הזה עוזר לך?

מאחר ואנו רואים תמונה רחבה יותר (פי 8 משאר השוק!) אנו יכולים לאתר הזדמנויות שהן מעבר למילים הבנאליות שניתן להוציא מכלי מילות המפתח של גוגל. ככל שיש לנו מידע רחב יותר כך אנו יכולים לקדם את האתר שלך במגוון רחב של ביטויים מחופשים שיובילו לגידול משמעותי בתנועה לאתר שלך.

בנוסף למחקר מילות מפתח מקיף, למערכת יכולות ניתוח אדירות שיכולות לספק לך מידע על כל מתחרה כמו מילות המפתח בהן הוא מופיע, כמה מהמילים משותפות לכם, באילו מילות מפתח המתחרה שלך מופיע ואתה לא, באילו ביטויים הוא משקיע בפרסום ממומן ואפילו אפשרות לצפות במיקום ונוסח המודעות שלו.

‫כדי להמחיש את יכולות מחקר המתחרים של המערכת, לקחנו לדוגמא את "שילב", כאשר התחלנו לעבוד איתם לפני כחצי שנה בדקנו את מצבם מול המתחרה הגדול ביותר שלהם – רשת מוצצים.

להלן תמונת המצב שמצאנו:

* העוגה מייצגת את כמות הביטויים שבהם האתר מופיע בגוגל והשטח החופף מייצג את הביטויים המשותפים לשני האתרים.

כך העוגה נראית היום:

ניתן לראות בבירור איך החשיפה למידע על המתחרה מעניקה לך יכולת לזהות מה הוא עושה, לעשות את זה טוב יותר ולעקוף אותו בקלות!

לסיכום, כיום גולשים מחפשים אחרת ואם אתה רוצה להגיע אליהם ולעקוף את כל המתחרים שלך אתה חייב שיהיה לך את הכלי החזק ביותר בשוק כדי לנצח בקרב. אנחנו באדאקטיב שמנו לנגד עינינו לעמוד בראש החזית הטכנולוגית ולספק ללקוחות שלנו את הכלים המתקדמים ביותר לקידום אפקטיבי

צרו קשר עוד היום כדי להנות מהטכנולוגיה והדאטה בייס הבלעדי שלנו ולהגיע ליותר לקוחות!

 

שירותים נוספים

מדברים במספרים

אנחנו מאמינים שהלקוחות שלנו מתחלקים לשניים: כאלה ששמעתם עליהם וכאלה שעוד תשמעו.
הדרך שלכם להזניק את העסק קדימה ולהגיע לתוצאות החיפוש הראשונות בגוגל, מתחילה בהחלטה...

לפניכם דוגמאות למיקומי לקוחותינו בעמוד ה-1 בגוגל בזמן אמת. המספר מייצג את השורה בעמוד ה-1.