איך נוכל לעזור?
Array

סמראש – SEMrush

Semrush הינה פלטפורמת השיווק הדיגיטלי המובילה בעולם. לא סתם משתמשים בה מעל 7 מיליון לקוחות, ביניהם המפרסמים הגדולים ברשת כמו - Amazon, Booking, Ebay, Forbes ועוד. אדאקטיב הינה הנציגה הרשמית של סמראש בישראל ולקוחות החברה נהנים מפיתוח בלעדי שמאפשר להם לנצח ולהוביל בתוצאות החיפוש.

תחשוב שהמתחרים שלך לא רואים בלילה ולך יש את המשקפת הכי מתקדמת לראיית לילה, מי ינצח?

כשמדובר בקרב על נראות האתר שלך ברשת אתה חייב את הכלים המתקדמים ביותר כדי להוביל!
הרשה לנו להציג בפנייך את הפתרון הבלעדי שלנו שיאפשר לך לנצח את המתחרים שלך.


אלו הן התחרויות בהן סמראש זכתה בשנתיים האחרונות במקום ה-1 כפלטפורמת השיווק במנועי החיפוש המובילה ברחבי העולם: 

 

קידום אתרים נעשה מול מתחרים ולא מול גוגל

אם תדע מה המתחרה שלך עושה ותוכל לבצע זאת קצת יותר טוב ממנו – אתה תנצח.

כל חברות הקידום היום עובדות עם כלי מילות המפתח של גוגל ובמקרה הטוב עם תוכנות אחרות שבעזרתן הן בוחרות עבורך את מילות המפתח. אך, הנתונים שגוגל מציגה באמצעות כלי מילות המפתח הם מוגבלים ומראים תמונה מאוד צרה. השינויים שנעשו בכלי זה בשנים האחרונות, מצמצום מילות המפתח המוצגות ועד הצגת טווח חיפושים (1,000-10,000) במקום כמות חיפושים מדויקת, הפכו אותו ללא רלוונטי.

אם כולם עובדים על אותו דבר ורואים את אותו דבר אז הסיכויים שלך לנצח הם הרבה יותר קטנים. בעבודה עם אדאקטיב אתה תהנה מטכנולוגיה שאין למתחרים שלך.

הכלי המוביל ביותר היום בעולם קידום האתרים המספק אפשרויות מתקדמות לפילוח מתחרים וקהל יעד הוא Semrush, או לאוהבי העברית, סמראש בשפת הקודש. מדובר במערכת בינה מלאכותית שיודעת לתת מיפוי מדויק למילים הרבה יותר רלוונטיות לחיפוש. כלומר, הכלי מדייק את החיפוש לפי מה שאנשים באמת רושמים בגוגל ובעיקר לפי מילים ממירות שמביאות לקוחות רלוונטיים.

לאחר שחקרנו את המערכת, הבנו כי יש לה פוטנציאל עצום אך המידע בה בעברית מוגבל מאוד ומסתכם ב- 400 אלף מילים בלבד, מסיבה זו שקדנו בחמש שנים האחרונות על פיתוח דאטה בייס בלעדי ונרחב של יותר מ- 6 מיליון מילים בישראל ובשפה העברית בכלל. הדאטה בייס שיצרנו הינו ייחודי לחברת אדאקטיב מה שמאפשר ללקוחות שלנו לקבל יתרון אדיר ברשת.  

עולם הקידום הוא עולם תחרותי שבו כל יתרון יכול להביא תוצאות יוצאות דופן.

עם הדאטה בייס החדש אתה רואה תמונה ״מודיעינית״ שאף אחד מהמתחרים שלך לא יכול לראות! מהטכנולוגיה הזאת נהנים בעולם מותגי ענק כמו Booking, Amazon ,Nike, Tesla, Ebay, Disney,HP ועוד. היום גם אתה יכול ליהנות מהכלי המתקדם ביותר למודיעין עסקי ולנצל הזדמנויות עוד לפני שהן בכלל מגיעות לשאר השוק.

אדאקטיב הינה שותף מוסמך של סמראש (היחידה בארץ) וכתוצאה מכך הלקוחות שלנו נהנים מיתרון שובר שוויון.

על מנת להמחיש את היכולות של הכלי ואת התמונה הרחבה שאנו רואים לעומת שאר השוק שים לב לדוגמא הבאה:

אלו הם הנתונים שכולם רואים באמצעות מנוי רגיל (עם דאטה מצומצם)

* המספר המסומן מציג את כמות הביטויים בהם האתר מופיע בתוצאות האורגניות בגוגל 

הנתונים שאנחנו רואים בלעדית באדאקטיב 

וככה זה נראה בפרסום הממומן (Google Ads): 

ובמודעות שופינג (Google Shopping Ads): 

איך כל המידע הזה עוזר לך? 

מאחר ואנו רואים תמונה רחבה יותר (פי 12 משאר השוק!) אנו יכולים לאתר הזדמנויות שהן מעבר למילים הבנאליות שניתן להוציא מכלי מילות המפתח של גוגל. ככל שיש לנו מידע רחב יותר כך אנו יכולים לקדם את האתר שלך במגוון רחב של ביטויים מחופשים שיובילו לגידול משמעותי בתנועה לאתר שלך.

 

רוצה לדעת מה עושים המתחרים?

בנוסף למחקר מילות מפתח מקיף, למערכת יכולות ניתוח אדירות שיכולות לספק לך מידע על כל מתחרה כמו מילות המפתח בהן הוא מופיע, כמה מהמילים משותפות לכם, באילו מילות מפתח המתחרה שלך מופיע ואתה לא, באילו ביטויים הוא משקיע בפרסום ממומן ואפילו אפשרות לצפות במיקום ונוסח המודעות שלו.

‫כדי להמחיש את יכולות מחקר המתחרים של המערכת, לקחנו לדוגמא את "שילב", כאשר התחלנו לעבוד איתם לפני כחצי שנה בדקנו את מצבם מול המתחרה הגדול ביותר שלהם – רשת מוצצים.

להלן תמונת המצב שמצאנו לפני שהתחלנו לטפל בשילב:

* העוגה מייצגת את כמות הביטויים שבהם האתר מופיע בגוגל והשטח החופף מייצג את הביטויים המשותפים לשני האתרים.

כך נראית הנוכחות כיום (אחרי 3 שנים של עבודה משותפת):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ניתן לראות בבירור איך החשיפה למידע על המתחרה מעניקה לך יכולת לזהות מה הוא עושה, לעשות את זה טוב יותר ולעקוף אותו בקלות!

לסיכום, כיום גולשים מחפשים אחרת ואם אתה רוצה להגיע אליהם ולעקוף את כל המתחרים שלך אתה חייב שיהיה לך את הכלי החזק ביותר בשוק כדי לנצח בקרב. אנחנו באדאקטיב שמנו לנגד עינינו לעמוד בראש החזית הטכנולוגית ולספק ללקוחות שלנו את הכלים המתקדמים ביותר לקידום אפקטיבי. מסיבה זו בחרנו במערכת המובילה בעולם.

צרו קשר עוד היום כדי ליהנות מהטכנולוגיה והדאטה בייס הבלעדי שלנו ולהגיע ליותר לקוחות!

שאלות נפוצות

מה זה סמראש?

Semrush הינה פלטפורמת השיווק הדיגיטלי המובילה בעולם, כבר שנה רביעית ברציפות. (זוכה בפרסים החשובים ביותר בכל היבשות והמדינות המובילות). משתמשים בה מעל 7 מיליון לקוחות ברחבי 5 יבשות, ביניהם 7 מתוך עשרת המפרסמים הגדולים ברשת כמו Amazon, Booking, Ebay, Forbes, Tesla, Nike ועוד. 

המערכת (פועלת בשיטה של בינה מלאכותית) מספקת מיפוי מדויק למילים הכי רלוונטיות לחיפוש, הכלי מדייק את החיפוש לפי מה שהגולשים רושמים במנוע החיפוש של גוגל ובעיקר לפי מילים ממירות שמביאות את הלקוחות הכי רלוונטיים לאתר.

האם הכלי רלוונטי רק לקידום אורגני?

לחלוטין לא!!!

הכלי המחקרי נותן לנו אינדיקציה ומידע רחב במיוחד על קמפיינים ממומנים של כל אתר. משרת אותנו בביצוע מחקרי מילים ומספק נתונים רלוונטיים ביותר גם לאפיק הממומן.

מה הכלי מספק לנו?

הכלי מספק לנו מספר רב של אפשרויות ומידע שמשרת אותנו בשיווק דיגיטלי,  על קצה המזלג:

  • מחקר מילות מפתח: הצגת מילות המפתח המקודמות באתר נבחר, מה המיקום שלהן ב-100 התוצאות הראשונות בגוגל, כמות החיפושים החודשיים של הביטויים, עלות קליק ממוצעת לכל ביטוי בממומן, מהו החלק בתנועה שביטוי מביא בהשוואה למילות מפתח אחרות שנמצאות באתר ועוד.
  • ניתוח מתחרים והשוואה של האתר הנבחר מול המתחרים שלו בגוגל: השוואה מפורטת (נפח חיפושים, מיקום ביטויים משותפים, כמות תנועה חודשית ועוד).
  • אזור לניהול פרויקטים (שימושי מאוד למקדמי אתרים) בהם ניתן לראות גרפים של התקדמות ומגמות של האתר לאורך ניהול הפרויקט.
  • כלים טכניים למקדמי אתרים מקצועיים.
  • ניתוח קישורים – בודק ומנתח קישורים שנכנסים לאתר, ותק, איכות ועוד.
  • פלטפורמה לבחינת איכות תוכן באתר – בודק את איכות התוכן, נותן המלצות כתיבה ושיפורים ובוחן את מקוריותו (תוכן לא משוכפל).
  • ועוד מאות פונקציות שימושיות.
האם אנחנו זקוקים לכלים נוספים?

קיימים כלים נוספים בשוק בהם ניתן להשתמש לצורך קידום אתרים וקבלת מידע רלוונטי. יחד עם זאת, היכרות עם הפונקציות הרבות שסמראש מעמידה לרשותנו, הופכת את הפלטפורמה לאחת שמספקת את כל מה שמקדם אתרים צריך מבלי להתפזר בין מערכות וכלים שונים.

שירותים נוספים

מדברים במספרים

אנחנו מאמינים שהלקוחות שלנו מתחלקים לשניים: כאלה ששמעתם עליהם וכאלה שעוד תשמעו.
הדרך שלכם להזניק את העסק קדימה ולהגיע לתוצאות החיפוש הראשונות בגוגל, מתחילה בהחלטה...

לפניכם דוגמאות למיקומי לקוחותינו בעמוד ה-1 בגוגל בזמן אמת. המספר מייצג את השורה בעמוד ה-1.