איך נוכל לעזור?

למה לנהל איתנו את הפרסום שלכם באינטרנט?

לשאלה הזאת, יש לנו הרבה תשובות. אבל אם נצטרך לבחור בסיבה אחת, נגיד את זה בצורה פשוטה – עולם הפרסום הדיגיטלי הופך להיות מורכב ומסובך. הוא הופך להיות יקר יותר, עם תחרות קשוחה יותר, עם פחות מקומות וערוצים לפרסום ועם צורך להיות מדויק במסר, בקהל היעד ובחלוקת התקציב. בים הסוער הזה אנחנו שוחים נהדר. מישהו אמר כרישים?

Premier Partner – אין הרבה סוכנויות כאלה

אנחנו לא שותף רגיל אלא שותף Premier של גוגל (יש כ-18 כאלה בלבד בכל הארץ) בנוסף,  אנחנו סוכנות מנוהלת -מה זה אומר עבורכם? זה אומר שיש לנו ערוץ תמיכה ועדכונים פתוח מול גוגל. אנחנו הראשונים להתנסות בכלי פרסום חדשים והלקוחות שלנו מרוויחים מזה, אנחנו נמדדים בביצועי הפרסום שלנו לכל קמפיין שאנחנו מנהלים.

צוות של מומחים שממוקדים בתחומם

אנחנו סוכנות הקידום הגדולה בישראל. אנחנו לא עושים מזה הרבה עניין, אבל זאת עובדה. מה שכן מעניין היא היכולת שלנו לגבש צוותים שמתמחים בדיוק בתחום שלהם: פרסום ממומן בגוגל, פרסום ב-Facebook/ Instagram, או קידום אורגני כולם עובדים בסנכרון מלא, כך שלכם כלקוחות יש נבחרת אישית שמנצחת בשבילכם.

הבנה עסקית

כדי שהפרסום יביא את הלידים שנכונים לכם, משרד הדיגיטל שלכם צריך להבין את העסק שלכם. בזה,  אנחנו משקיעים הרבה זמן ומחשבה. אנחנו מבינים מהו ליד טוב עבורכם, בכמה לידים אתם יכולים לטפל בצורה הכי אפקטיבית, מתי העונה החמה אצלכם ומהם המוצרים הריווחיים שכדאי לפרסם.

הסינכרון בין המטרות שלכם לאמצעי הפרסום הנכון מבטיח שהקמפיין יביא לכם תוצאות אופטימליות.

טכנולוגיה מנצחת

טכנולוגיה חכמה היא אבקת הקסמים שלנו לניהול הקמפיין. המערכות שאנחנו משתמשים בהן מאפשרות לנו לראות בצורה רחבה יותר את התחרות ואת הביטויים שעליהם העסק שלכם מתמודד ולטייב את הקמפיין. בעזרת מערכת Semrush, שאנחנו הנציגים הרשמיים שלה בישראל, אנחנו יכולים לראות הזדמנויות פרסום חדשות ולהבין מהם הביטויים הנכונים בהתאמה לתקציב שלכם. במקביל אנחנו מפעילים מערכות שרצות 24/7, מודדות ביצועים, מנתחות התנהגות ומטייבות את החשיפה לקמפיין באופן אוטומטי. כך למשל, המערכת תלמד אם מרבית הרכישות נעשו באתר שלכם בשישי בבוקר, ותתעדף חשיפה לשעות האלה. בנוסף, מערכות אחרות חוסמות קליקים לא חוקיים (למשל, המתחרים שלכם) ששותים את התקציב בצורה זדונית. המערכות האלה מרכיבות מערך כלים חזק ואפקטיבי שמשפר את תוצאות הפרסום ללא הרף.

 360 מעלות – הכל בבית אחד

פרסום נכון הוא פרסום שמשלב בין מספר מדיות תחת אסטרטגיה חכמה ומתוכננת היטב. הוא שיווק שגם מקדם את האתר בצורה אורגנית בתוצאות החיפוש, נמצא בביטויים הנכונים בפרסום הממומן בגוגל, מגביר חשיפה למותג, מביא לידים דרך Facebook ומלווה את הגולשים שביקרו באתר או בדף הפייסבוק ב-Remarketing. היכולת המשולבת הזאת היא בדיוק מה שאנחנו עושים, ובעזרת הצוות המקצועי שלנו השילוב הזה נותן לפרסום שלכם מנוף אמיתי, גם במונחי אפקטיביות המדיה, במיצוי הפנייה לקהלים ובניהול תקציב נבון. 

הפעולות שאנחנו עושים עבורכם באופן שוטף:

ניהול שוטף של תקציב הפרסום ועלויות לקליק

 • חלוקת תקציב בין הקמפיינים השונים על בסיס התוצאות
 • בקרת תקציב ועלויות לקליק (bidding) לאורך כל שעות היממה

המלצות שוטפות לשיפור מבנה החשבון:

 • הוספת מילות מפתח על בסיס ניתוח החיפושים והוספת מילים שליליות לשיפור תוצאות
 • הפרדת מילים לקבוצות חדשות לקבלת תוצאות אופטימליות
 • מניעת זליגת חיפושים למילים לא מתאימות
 • התראות על עמודי נחיתה לא פעילים
 • ניטור 24/7 של חשבון הפרסום שלכם
 • אופטימיזציה לביצועי הקמפיין

יכולות ניתוח מתקדמות המאפשרות לנו לזהות הזדמנויות

 • ניתוח תוצאות בפילוח למכשירים
 • ניתוח טרנדים
 • ניתוח לפי יום ושעה
 • ניתוח לפי ציוני איכות
 • ניתוח לפי מיקומים
 • ניתוח ביצועי עמודי הנחיתה והאתר על מנת לשפר את יחס ההמרה
 • מניעת הקלקות לא חוקיות (מתחרים או בוטים)

דוחות בכל זמן ורמה שרוצים

 • שקיפות מלאה של נתוני הקמפיינים בכל עת

 

אז למה לנהל את הפרסום הממומן שלכם ב-Google ב-nstagramו ב-Facebook איתנו? כי אנחנו לוקחים את העבודה שלנו ואת העסק שלכם ברצינות. כי אנחנו כל הזמן מתעדכנים ולא מורידים עיניים מהמטרה ועובדים כל הזמן כדי לשפר ביצועים,
להביא יותר תוצאות ולתת לכם שקט מוחלט בכל מה שקשור לפרסום הדיגיטלי.

בזמן שכולם מבטיחים, אנחנו מראים תוצאות.

שנסכם?

בסופו של דבר, האמת הקידומית היא די פשוטה:  כשעושים קידום ממומן בצורה נכונה, פוטנציאל התנועה לאתר שלכם הוא אדיר. כשעושים קידום ממומן בצורה לא נכונה, הפוטנציאל לבזבוז הכסף הוא גדול לא פחות.

אם אתם רוצים לנצל את תקציב הפרסום הממומן שלכם בצורה מוצלחת ויעילה, אנחנו מזמינים אתכם לדבר איתנו. 

הידע, הכלים והניסיון שמביאים איתם האנשים שעובדים פה, יכולים להפוך את הכסף שתשקיעו בקידום ממומן לכסף שהושקע היטב. 

חושבים שאתם מוכנים לקחת את השיווק הדיגטלי שלכם צעד קדימה? 

השאירו פרטים בטופס או חייגו 072-3340848