איך נוכל לעזור?

שלומי משולם

מנכ"ל ומייסד

 

כיזם ותיק ומומחה לשיווק דיגיטלי עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בתעשייה, אני מביא שפע של ידע ומומחיות לשולחן.

כמנכ"ל Adactive, סוכנות פרסום ושיווק דיגיטליי מובילה, יש לי הבנה עמוקה של התעשייה ורקורד חזק של מתן פתרונות שיווק חדשניים ויעילים ללקוחות במגוון רחב של תעשיות.

התפקיד שלי ב-Adactive מתמקד באסטרטגיות צמיחה ופיתוח עסקים להצלחה בנוף הדיגיטלי המתפתח כל הזמן. עם התמקדות בחדשנות ומצוינות, אני מוביל צוות מוכשר של למעלה מ-70 מומחי שיווק דיגיטלי מנוסים אשר מסורים לספק נוכחות דיגיטלית חזקה, לידים צמיחה ומכירות באיכות גבוהה לבעלי עסקים ומותגים.

כנציג הרשמי והבלעדי של SEMrush בישראל, מינפתי את המומחיות והקשרים שלי בתעשייה כדי להביא לשולחן פתרונות ייחודיים ובלעדיים שמשנים את כללי המשחק עבורי ועבור הלקוחות שלי ומאפשרים לנו לנצח עבורם את התחרות כל פעם מחדש.

בנוסף לאדאקטיב, אני גם שותף גאה ומייסד של Chipper Technologies, מיזם שיווק דיגיטלי וקמעונאי מצליח.

בנוסף אני משקיע בחברות שמפתחות טכנולוגיות בינה מלאכותית מתקדמת. אני מכיר בפוטנציאל העצום של בינה מלאכותית במהפכה בעסקים, והצוות המוכשר שאיתי ממנף את ההתקדמות העדכנית ביותר ב-AI כדי לעזור לארגונים לשפר תהליכים ולהגיע ליעדים שלהם בצורה יעילה יותר.  את החברות בפורטפוליו שלנו מובילה בתעשיית אופטימיזציית אתרים ב-AI, ומספקת פתרונות ברמה עולמית לחברות ברחבי העולם. על ידי השקעה בחברת טכנולוגיה אני נותן דרור לרוח היזמות שלי ומחויב להניע שינוי חיובי באמצעות טכנולוגיה.

המומחיות שלי בשיווק דיגיטלי מקיפה את כל ההיבטים, כולל SEO, PPC, מדיה חברתית, איקומרס, שיווק במייל ועוד. אני מנהיג בעל חזון עם רקורד מוכח של בנייה והגדלת עסקים.

אני מזמין אותך להתחבר איתי כדי ללמוד עוד על הניסיון והמומחיות שלי בשיווק דיגיטלי ויזמות ולדון כיצד אני יכול לעזור להניע את ההצלחה שלך.