איך נוכל לעזור?
Array

קידום אתרים בחו"ל

בנוף הדיגיטלי התחרותי של היום, הרחבת העסק שלכם לחו"ל מציעה עולם של הזדמנויות. השוק הישראלי אמנם מציע לא מעט יתרונות, אך בהשוואה לשוק העולמי הוא מצומצם מאוד (כ-9 מיליון תושבים) וטומן בחובו אתגרים לא פשוטים כגון פילוח רב ותחרות גבוהה בנישות העסקיות.

האפשרות לקדם בחו"ל מביאה עימה פוטנציאל לקוחות לא נגמר (קרוב ל-8 מיליארד אנשים בעולם, פי 1000 מהשוק הישראלי!) וזאת למרות אתגרים מורכבים יותר ותנאי משחק שונים לגמרי.

על מנת לקדם אתרים בחו"ל ולפנות למספר לקוחות פוטנציאלים גבוה יותר, נדרשת מיומנות ומומחיות בתחום. מאחורינו, ניסיון של שנים בהתמודדות מול אתגרים שונים של פרויקטים קטנים וגדולים בארה"ב, אירופה, קנדה, אוסטרליה וכו'.

כמשרד פרסום דיגיטלי ישראלי המציע שירותי קידום אתרים מהשורה הראשונה, יש לנו את הכלים למיצוי הפוטנציאל של עסקים בתחומים שונים ברחבי העולם.

מה ההבדל בין קידום אתרים בישראל לקידום אתרים בחו"ל? 

בכל הנוגע לקידום אתרים, ישנם כמה הבדלים מרכזיים בין קידום אתרים בארץ ובחו"ל. בישראל ההתמקדות היא לרוב בשווקים המקומיים, כאשר רוב האוכלוסייה דוברת עברית. ככזו, מאמצי הקידום מתמקדים בשימוש במילות מפתח וביטויים בעברית, כמו גם באסטרטגיות אחרות המותאמות לקהל היעד.

לעומת זאת, כאשר מקדמים אתרים בחו"ל, ההתמקדות היא לרוב בשווקים בינלאומיים. במדינות רבות (כמו ארה"ב), יש קהל הדובר מספר שפות ומגיע מרקע תרבותי שונה. ככזה, חשוב לקחת בחשבון את השפה, התרבות וגורמים אחרים בעת יצירת מסעות הפרסום הן באורגני והן בממומן.

לדוגמה, במיקוד לשוק האמריקאי, חשוב להתמקד במילות מפתח ובביטויים באנגלית, כמו גם באסטרטגיות רלוונטיות לקהל האמריקאי. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון את המאפיינים התרבותיים של הקהל ואת המסרים הרווחים המועברים לו בארה"ב.

ההבדל הגדול ביותר בין קידום אתרים מקומי לבינלאומי הוא קנה המידה. בעוד שקידום אתרים מקומי מתמקד בקהלי יעד באזור גיאוגרפי ממוקד יותר, קידום אתרים בינלאומי מכוון לקהלים באזורים גיאוגרפיים גדולים ושונים.

קנה המידה משפיע על ארבעה פרמטרים עיקריים:

עלות – בשל קנה המידה וההיקף של קידום בחו"ל, מאמצי קידום בינלאומיים כרוכים בעלויות משמעותיות.

תוכן– כדי להבטיח תנועה רלוונטית, תצטרכו ליצור תוכן משמעותי יותר ממה שהייתם עושים עבור אסטרטגיית קידום מקומית.

תחרות– התחרות על מילות מפתח ולקוחות פוטנציאליים היא הרבה יותר גדולה בקידום בחו"ל. במקום להתחרות רק עם עסקים אחרים באותה הנישה עם השפעה מקומית, אתם תתמודדו מול חברות ענק בינלאומיות.

דיוק– קידום אתרים בינלאומי מרחיב את קהל היעד שאתם מנסים לתפוס. הדיוק במסרים, מצריך מחקר מעמיק כדי להבטיח שהמותג שלכם מתיישב עם ציפיות הלקוחות.

על ידי הבנת ההבדלים בין קידום אתרים בישראל לקידום אתרים בחו"ל, תוכלו ליצור קמפיינים המכוונים ביעילות לקהלים הנכונים ומשיגים את התוצאות הרצויות לכם. כסוכנות דיגיטלית, אנחנו יכולים לעזור לעסקים בחו"ל להשיג את יעדיהם על ידי יצירת קמפיינים מותאמים המכוונים לשווקים השונים שלהם.

קידום אורגני ופרסום ממומן לאתרים בחו"ל: היתרונות והאתגרים

קידום אורגני ופרסום ממומן הן שתיים מאסטרטגיות השיווק הדיגיטלי היעילות ביותר עבור אתרי אינטרנט בחו"ל. קידום אורגני ( (SEOזוהי שיטה אורגנית לשיפור החשיפה של אתר ושל הדירוג שלו במנועי החיפוש. פרסום ממומן (PPC), לעומת זאת, זוהי שיטת שיווק בתשלום לפי קליק, הכולל תשלום עבור קליקים על מודעות המופיעות בתוצאות של מנועי החיפוש.

ניתן ובחלק מהמקרים אף מומלץ, לשלב את שתי האסטרטגיות כדי להניע תנועה ממוקדת לאתר. כאשר משלבים אותן יחד, הן יכולות לספק דחיפה עוצמתית לטווח החשיפה הבינלאומי של האתר.

כמו לכל תחום, גם לקידום אתרים בחו"ל יש יתרונות ואתגרים.

היתרונות

קידום אורגני ופרסום ממומן יכולים להועיל מאוד לאתרים בחו"ל בגלל הפוטנציאל העצום להגיע לקהל רחב יותר. בעזרת אסטרטגיות אלו, עסקים יכולים למקד את אסטרטגיות השיווק שלהם בקלות למדינות, שפות ותרבויות שונות.

הם יכולים לעזור לעסקים, להשיג הבנה מקיפה יותר של בסיס הלקוחות הגלובלי שלהם, מה שיכול להוביל לפילוח לקוחות, מיקוד ושיעורי המרה טובים יותר. בנוסף, SEO ו-PPC יכולים גם לספק דרך חסכונית לקידום אתר מעבר לשוק המקומי שלו.

האתגרים

האתגר בקידום אורגני ופרסום ממומן לאתרים בחו"ל טמון בעובדה שהם דורשים רמה מסוימת של הבנה בצרכים של קהל היעד. לדוגמה, עסקים צריכים להיות מודעים להבדלי שפה, תרבות וגיאוגרפיה כדי ליצור קמפיינים אפקטיביים.

בנוסף, יש לזכור מספר שיקולים טכניים. לדוגמה, ייתכן שעסקים יצטרכו להתאים את מסעות הפרסום שלהם למנועי חיפוש שונים, כגון גוגל ובינג, המשתמשים באלגוריתמים ובפרמטרי חיפוש שונים.

האם לעסקים כדאי לקדם את האתר בחו"ל?

האינטרנט חולל מהפכה בדרך שבה אנחנו עושים עסקים ומאז התפרצות נגיף הקורונה, הוא הפך להיות אפילו יותר קריטי בהגעה ללקוחות בקנה מידה עולמי. עבור חברות המעוניינות להרחיב את טווח החשיפה שלהן, קידום אתרים אורגני וממומן הם שני כלים חיוניים להצלחה.

קידום אורגני ופרסום ממומן הן שתי צורות של שיווק דיגיטלי המתמקדות בהנעת תנועה לאתר. ניתן להשתמש בשתי האסטרטגיות הללו כדי להגיע ללקוחות במדינות שונות, אבל יש כמה הבדלים חשובים שיש לקחת בחשבון.

קידום אורגני היא אסטרטגיה ארוכת טווח המתמקדת בדירוג אורגני במנועי חיפוש. הקידום כרוך באופטימיזציה של התוכן, התמונות, תיאורי מטא וכו', כדי להגדיל את הנוכחות של האתר במנועי החיפוש. זהו תהליך מתמשך הדורש תחזוקה וניטור שוטפים על מנת להבטיח את התוצאות הטובות ביותר.

לעומת זאת, פרסום ממומן זוהי אסטרטגיה מיידית יותר ומכוונת תוצאות המשתמשת במיקומי מודעות בתשלום כדי להפנות תנועה לאתר. ניתן להתאים אותה לקהלים ספציפיים במדינות שונות, מה שהופך אותה לדרך מצוינת לשדרג את נראות האתר במהירות.

כשמדובר בקידום אתר בחו"ל, SEO ו-PPC הן אסטרטגיות חשובות ויעילות. כדי להתחיל, חברות צריכות להעריך את היעדים שלהן ולזהות את מילות המפתח הטובות ביותר לשימוש בקמפיינים SEO ו-PPC שלהן. כמו כן, חשוב ליצור תוכן עם מסרים ברורים לקהלים זרים, כמו גם להתאים את המודעה ואלמנטים אחרים כדי לפנות לכל שוק.

עבור חברות המבקשות למקד את השוק האמריקאי באופן ספציפי, ישנם כמה שיקולים מרכזיים. גוגל הוא מנוע החיפוש הדומיננטי בארה"ב, כך שמסעות קידום האתרים צריכים להתמקד באופטימיזציה עבור האלגוריתמים של גוגל. חשוב גם להבין את הניואנסים התרבותיים השונים של השוק האמריקאי ולהתאים את מאמצי השיווק בהתאם.

האם כל עסק צריך אסטרטגיית קידום בינלאומית?

זה תלוי.

אם אין לכם תוכניות להתרחב מעבר לשווקים המקומיים, כגון העיר (ראשון לציון) או המדינה (ישראל) הנוכחית שלכם, קידום אתרים בינלאומי כנראה לא שווה את הזמן והמשאבים הנדרשים.

מצד שני, אם אתם מחפשים להתרחב מעבר לגבולות העשייה שלכם כיום, שווה להשקיע בקידום אתרים בינלאומי. בהתחשב במספר העצום של חברות המתחרות על הבמה העולמית והאתגר הגדול בהשגת דירוג גבוה עבור מילות מפתח רלוונטיות, ביצוע אסטרטגיה מקיפה היא קריטית.

קידום אתר בחו"ל – למה לקדם איתנו?

אנחנו מספקים שירותים באיכות גבוהה ללקוחות בארץ ובחו"ל. כחברה, לאדאקטיב יש את הניסיון, המשאבים והמומחיות לסייע לעסקים בקנה מידה גלובלי. אדאקטיב מציעה מגוון רחב של שירותים, לרבות קידום אורגני, פרסום ממומן, קידום לוקאלי, שיווק באמצעות תוכן ועוד.

אנחנו מתחייבים לספק את השירותים האיכותיים ביותר ללקוחותינו, לא משנה היכן הם פועלים. החברה בקיאה בקמפיינים ואסטרטגיות קידום שונות ומסוגלת לפתח פתרונות מותאמים אישית לצרכים האישיים של כל לקוח.

לאדאקטיב יש גם צוות של אנשי מקצוע מנוסים בעלי הידע וההבנה בפיתוח קמפיינים אפקטיביים של SEO ו-PPC לאתרי אינטרנט בארצות הברית, אירופה וכו'. הצוות שלנו, מכיר את הטרנדים האחרונים ומבין כיצד למקסם את מסעות הפרסום לתוצאות מקסימליות.

שאלות נפוצות

כמה זמן לוקח לראות תוצאות מקידום אתרים בחו"ל?

הזמן יכול להשתנות בהתאם לגורמים שונים, כולל קהל היעד, תחרות, אסטרטגיות שיווק ואיכות האתר שלכם. חשוב שתהיה לכם פרספקטיבה ארוכת טווח וסבלנות. בדרך כלל, ייתכן שיחלפו מספר חודשים או יותר עד שתראו התקדמות משמעותית ותוצאות ממשיות ממאמצי קידום האתר שלכם.

מהם היתרונות של קידום האתר לקהל יעד בחו"ל?

קידום האתר שלכם לקהל בינלאומי יכול להוביל לחשיפה גבוהה למותג, להגדלת הנוכחות ולצמיחה עסקית פוטנציאלית. כמו גם, הקידום יכול להעניק לכם לגישה ללקוחות ולשווקים חדשים ולשיפור המוניטין של המותג בקנה מידה עולמי.

האם צריך לקחת בחשבון שיקולים משפטיים או רגולטוריים בעת קידום אתר בחו"ל?

כן, חשוב לציית לתקנות ולחוקים המקומיים בעת קידום האתר שלכם בעולם. הכירו את חוקי הגנת המידע והפרטיות, תקנות הפרסום וכל דרישות ספציפיות אחרות במדינות היעד שלכם. ודאו שהתנאים וההגבלות של האתר שלכם, מדיניות הפרטיות והסכמת קובצי ה-Cookie עומדים בסטנדרטים הבינלאומיים הרלוונטיים ובדרישות החוק המקומיות.

שירותים נוספים

מדברים במספרים

אנחנו מאמינים שהלקוחות שלנו מתחלקים לשניים: כאלה ששמעתם עליהם וכאלה שעוד תשמעו.
הדרך שלכם להזניק את העסק קדימה ולהגיע לתוצאות החיפוש הראשונות בגוגל, מתחילה בהחלטה...

לפניכם דוגמאות למיקומי לקוחותינו בעמוד ה-1 בגוגל בזמן אמת. המספר מייצג את השורה בעמוד ה-1.