איך נוכל לעזור?

ניתוח תנועת גולשים – Web Analytics

23/06/2019

מאין מגיעים הגולשים לאתר שלך? למה הם עוזבים? האם הם עושים את מה שביקשת מהם לעשות ? ניתוח תנועת גולשים והפקת לקחים, משמעותם היא הגדלת ההכנסות מהפעילות שלך ברשת.

 

 

כמה אנשים מבקרים באתר שלך? מה גורם להם להישאר? מדוע הם עוזבים? מה הם עושים מיד אחרי שהם נכנסים? כמה זמן הם מבלים? מאין הם מגיעים? האם הם עושים את מה שביקשת מהם לעשות?

 

את כל התשובות לשאלות, הסטטיסטיקות יכולות לגלות לנו. הרי התנהגות הגולש באינטרנט שונה לחלוטין מהתנהגות הצרכן בחנות, על כן יש צורך להבין אותה ולהסיק מסקנות, שבסופו של דבר באמצעותן נוכל להגדיל את ההכנסות מהאתר שלך.

 

באמצעות ניתוח סטטיסטי, אנחנו מתבוננים במוחו של הצרכן. לאחר שמבינים את המוח של הצרכן, הרבה יותר קל לפעול בצורה נכונה ולכוון אותו לבצע את הפעולות שברצונך שהוא יעשה.

 

בעזרת התוכנה המתקדמת של "גוגל אנליטיקס" ניתן לעקוב ולנתח את תנועות הגולשים בכל זמן נתון. מומחי ניתוח האתרים שלנו יוכלו לבצע עבורכם את השירותים הבאים:

  • ניתוח תנועה – אנו יכולים לדעת את כמות הגולשים המגיעים לאתר שלנו ובנוסף לכך את מקור הגעתם. ניתוח התנועה מאפשר לנו ללמוד על איכות התנועה ופוטנציאל הגולשים. לאחר מכן מסיקים מסקנות, אשר עוזרות לנו לגרום לגולש לבצע את הפעולות הרצויות באתר.
  • ניתוח פעולות הגולשים – מה הגולשים עושים באתר ? כמה זמן הם נשארים בו ? מדוע הם נסוגים ? באילו קטגוריות הם מבלים יותר ? הנתונים האלה מלמדים אותנו מה גורם לגולש לנטוש ומה גורם לגולש להישאר ולהכיר אותנו טוב יותר.
  • ניתוח והצעות ייעול – האם הגולשים מבצעים את הפעולות אותם הגדרת כמטרה ? לאחר הניתוח, אנו נוכל להצביע בוודאות על החוזקות והחולשות של האתר שלך ובסופו של דבר נוכל לספק הצעות ייעול שיגרמו לגולשים להיות מועילים יותר.
  • מעקב המרות – בשורה התחתונה המרות הן העיקר ! המרה היא פעולה או פעולות שברצונך שהגולשים יבצעו: רכישה, מילוי פרטים ויצירת קשר, הרשמה לדיוור ועוד…

הניתוח והצעות הייעול הן שמגדילות בסופו של תהליך, את כמות ההמרות.

לסיכום, ניתוח תנועות הגולשים וניתוח האתר שלך, חד משמעית מביא לתוצאות כלכליות:

מקסום תנועת הגולשים > הפיכתם ללקוחות > עלייה במכירות.

בנוסף לכך, ניתוח אתר אפקטיבי הוא בסיס מאוד חזק להתייעלות בתהליך הקידום האורגני.

הסטטיסטיקות שאנו מפיקים מניתוח האתר ותנועת הגולשים, יכולות לנפץ השערות והנחות ראשוניות שחשבת ולתת לך רק עובדות אמיתיות מהשטח! לספק מסקנות חד משמעיות.

לקבלת דוח ניתוח אתר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.