איך נוכל לעזור?

גם לאתר שלך מגיעה שנה טובה

20/06/2019

בכל מה שנוגע לשיווק וקידום אתרים, אנחנו לא מאמינים באמרה "אל תדחה למחר מה שאתה יכול לדחות למחרתיים", כי מחרתיים כבר יהיה קשה יותר להדביק את הפער. על מנת לאפשר לך לשפר ביצועים ולהזניק את האתר שלך בגוגל, אנחנו מציעים את כלי השיווק וניתוח המתחרים הטוב ביותר בשוק – SEMrush. אנחנו מדברים על מכונת השיווק המושלמת לאינטרנט וככה היא פועלת עבורך.

 

SEMrush: העידן החדש של שיווק באינטרנט – דיוק ופילוח מקסימליים

 

אנחנו באדאקטיב לא מחכים שהעתיד יגיע אלינו, אנחנו מאמינים בליצור אותו בעצמנו (או לפחות בשיתוף פעולה עם שותפים מעולים). לכן, לפני יותר משנתיים, יצרנו שיתוף פעולה עם חברת SEMrush אשר פיתחה את הכלי המתקדם ביותר כיום לקידום אתרים, מחקר מתחרים ושיווק דיגיטלי. מדובר בחברה אמריקאית בינלאומית ותיקה, המעסיקה מעל 400 עובדים ב-4 סניפים ברחבי העולם ומשרתת מעל מיליון ו700 אלף משתמשים. החברה מפתחת ומשווקת את כלי ה-SEO וניתוח המתחרים המוביל והמתקדם בעולם, אשר זכה במקום ה-1 בתחרות היוקרתית של ה- European Search Awards. לא סתם חברות ענק כמו Amazon ,Booking ,Ebay ועוד בחרו בה כמערכת הרשמית שלהן. צוות מומחי השיווק שלנו הבין שמצאנו את הכלי המושלם שיקנה ללקוחות שלנו את היתרון התחרותי שהם מחפשים. מכאן הדרך נסללה לשיתוף פעולה מדהים וכיום אדאקטיב גאה להיות השותפה המקומית שאחראית על המכירות של SEMrush בישראל. בנוסף, אנחנו החברה היחידה והבלעדית בארץ שמחזיקה במאגר מילות המפתח הגדול ביותר בעולם שקיים בשפה העברית.

 

בעידן שבו ידע הוא כוח, אנחנו מפעילים את כל הכוח הנדרש על מנת שתצליח

 

מפתח קריטי להצלחה בעסקים הוא היכרות עם פעילות המתחרים. על מנת לתת ללקוחותינו את מלוא האינפורמציה, אנחנו משתמשים בגרסה המשופרת והמתקדמת ביותר שפיתחנו יחד עם SEMrush אשר נותנת לנו את האינפורמציה המדויקת ביותר של השוק בישראל. למעשה, מקצועני השיווק של אדאקטיב רואים תמונה רחבה פי 12 יותר מכל חברת קידום אתרים אחרת בארץ. במילים אחרות, אנחנו מציעים ללקוחותינו מכפיל כוח של פי שמונה יותר מכל כלי אחר אשר קיים היום, וזאת כבר עוצמה שיווקית שאתה רוצה שתעבוד עבור העסק שלך.

 

על מנת להרחיב את התמונה השיווקית ואת פוטנציאל הדאטה שלנו, בשיתוף פעולה הדוק עם SEMrush, פיתחנו את מאגר מילות המפתח הגדול בעולם שקיים בשפה העברית! השילוב בין מאגר מילות המפתח המורחב לכלים המתקדמים של SEMrush מאפשר לנו לנתח לעקוב ולנטר כל אתר שמופיע בגוגל ולראות מהם מאמצי השיווק של כל אתר ואתר ובאיזה דרך ניתן לעקוף אותו. 

 

כיום, בעקבות שיתוף הפעולה הבלעדי שלנו עם החברה, המערכת יודעת לספק את האינפורמציה האיכותית והמקיפה ביותר לניתוח מתחרים ושיווק דיגיטלי גם בעברית.

 

יש לנו בדיוק את היתרון התחרותי שאתה צריך בקרב על הלקוחות שלך כבר השנה

 

כאמור, אדאקטיב היא השותף המקומי של SEMrush בישראל והמשווקת הרשמית והבלעדית של המאגר הישראלי המורחב שלה והיא החברה היחידה שיש לה גישה לכלי הנתונים החזק והעוצמתי ביותר בשוק קידום האתרים. רק עם אדאקטיב תוכלו להנות מגישה למאגר הנתונים הרחב והמתקדם בעולם. כחברה מובילת שוק, אנחנו מציעים לכם את שירות קידום האתרים וניתוח המתחרים המקיף ביותר, נקודה.

 

מקצועני השיווק שלנו יכולים לנתח עבורך את תמונת המצב של המתחרים שלך בצורה מדוייקת, להקים ולעשות אופטימיזציה מלאה לאתר שלך ולדאוג שתזנק בדירוג התוצאות בגוגל. וזה בדיוק מה שאתה צריך לעשות השנה עבור העסק שלך.

 

רוצה להזניק את האתר שלך באמצעות אדאקטיב ו SEMrush? אנחנו כאן עבורך. 
צור אתנו קשר עוד היום ותראה איך השיווק שלך יכול לזנק.

עוד בבלוג