איך נוכל לעזור?

שיווק במנועי חיפוש

17/06/2019

גם אם יש לך אתר זה לא בהכרח אומר שרואים אותו! אתר מוצלח הוא אתר שמזמין גולשים והופך אותם לצרכנים. השיווק במנועי החיפוש הוא שיגרום לאתר שלך להצליח

אילו הגולשים היו מתאמצים למצוא אותנו באינטרנט, השיווק במנועי החיפוש היה מיותר. מכיוון שלא כך הדבר, אנחנו חייבים לבצע מגוון פעולות שונות, במטרה להקל על קהל היעד שלנו ולאפשר לו למצוא אותנו במהירות ובקלות – בדיוק כמו שהוא אוהב.

קיימים מגוון מנועי חיפוש לרבות: Google, Bing, Yahoo ועוד רבים אחרים, אולם מטרת השיווק במנועי החיפוש היא זהה: הזרמת תנועת גולשים איכותית לאתר שלך.

אמנם ע"פ רב, כשמדברים על שיווק במנועי חיפוש (SEO – Search Engine Optimization), מתכוונים לשיווק בגוגל. למה גוגל? כי הוא מנוע החיפוש המועדף על 91.9% מהישראלים והוא מדורג במקום הראשון בסקר TIM שנערך ביולי 2018 כאתר הנבחר בישראל!

אנו מתמחים בקידום אתרים איכותי וממוקד תוצאות. שיווק בגוגל, הוא מרכז הפעילות שלנו. את זה אנו יודעים לעשות הכי טוב שאפשר. מזמינים אותך לבדוק בעצמך מספר דוגמאות כאן.

בין השלבים השונים של תהליך הקידום:

  • אופטימזציית קוד האתר והתאמתו למנועי החיפוש השונים.
  • תדירות עדכון התכנים באתר.
  • איכות התכנים והקודים המצויים שבאתר.
  • "טראפיק" המגיע לאתר באמצעות מנוע החיפוש.
  • ניתוח תנועת הגולשים באתר.
  • יצירת מערכת קישורים איכותית באמצעות תשתית אתרים חזקה וייחודית.

לסיכום, כולם רוצים להופיע בתוצאות החיפוש הראשונות בגוגל במילות המפתח הרלוונטיות, אך יש מקום בדף הראשון רק ל- 10 תוצאות בלבד. ישנן פעולות רבות שמבצעים באתר ומחוץ לאתר על מנת לקדם אותו, לכן חשוב לבחור בחברה מקצועית ובעלת תשתיות מתקדמות וניסיון עשיר.

אנחנו מזמינים אותך להתרשם ממיקומי לקוחותינו במנוע החיפוש של גוגל, כתוצאה מתהליך הקידום האורגני (SEO) אשר אנו מבצעים.

עוד בבלוג