איך נוכל לעזור?

פרסום בגוגל מפות

25/03/2019

גוגל מפות נותנת לך תצפית קרובה כמעט לכל מקום בעולם. רצית פעם לראות את מגדל אייפל מקרוב? את פסל החירות בניו יורק? עם יישום הרשת של גוגל תוכל לעשות זאת מבלי לעלות על מטוס.

מספר קליקים על העכבר ותרגיש שאתה מטייל לך בשדרות השאנז אליזה.

 

השירות של גוגל הוא פשוט ונוח. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר המפות של גוגל, להקליד את הכתובת הרצויה ולצפות בתצלום אוויר, תמונת לווין או בפני השטח של המקום. בלחיצה על המפות תוכל לגרור אותן ולצפות גם בחלקים סמוכים. כמו כן, ניתן להוסיף שכבות מידע כמו תמונות, אתרים לפי סיווג, מידע מוויקיפדיה על המקום, חיזוי תנועה אונליין ובחירת מסלולים אופטימליים. בהתאם למיקומך, תוכל להציג מפות בסיסיות או מותאמות אישית ומידע על עסקים מקומיים, כולל המיקום הגיאוגרפי שלהם, פרטים ליצירת קשר ומסלול ההגעה אליהם. אם ברכב, ברגל או באוטובוס, כולל לוחות זמנים מדוייקים.

גם בישראל גוגל ממשיכה לשדרג את הניווט ומאפשרת תכנון נסיעה ממקום מוצאו של המחפש אל היעד בין אם ברכב פרטי, מונית, אוטובוס או רכבת. שירות הניווט עובד גם באפליקציית המפות של גוגל לאייפון ולאנדרואיד. השירות התחיל לפעול בישראל רק בחודש האחרון לאחר שהיה פתוח רק במספר מצומצם של מדינות. באפליקציית המפות תוכל למצוא למעלה ממיליון תחנות אוטובוס ברחבי העולם בלמעלה מ- 800 ערים. בארץ, היישום מכיל 25 אלף תחנות אוטובוס ו-53 תחנות רכבת. השירות מסביר באופן פשוט וברור לכל משתמש כיצד לנווט בין כל שתי נקודות, היכן יש להחליף תחנת אוטובוס, היכן יש לרדת מהאוטובוס ולהתחיל ללכת ברגל.

 

בשורה התחתונה, לכם בעלי העסקים, היישום עוזר בכך שכל מי שמעוניין להגיע אליכם יכול לראות בדיוק את בית העסק, לקבל פרטי התקשרות ואף לתכנן את מסלול ההגעה אליו. מומלץ בחום להוסיף את העסק שלך לגוגל מקומות ולשים את העסק שלך על המפה. 

 

טיפ אישי:

בנסיעותיי לחו"ל אני נוהג ללמוד את העיר אליה אני נוסע, בוחר את המלון לפי הקרבה לתחבורה הציבורית ובעיקר לרכבת התחתית. מתכנן את נקודות העניין שלי, בודק מה המרחק שלהם מהמלון, האם כדאי לי לקחת רכב/רכבת ומה המרחק למסעדה המועדפת עליי. כך שאני מגיע אני מרגיש שאני ממש שולט בגבולות האיזור, יודע את המרחקים, ומזהה אטרקציות בעיר לפי תמונות הרחוב בגוגל. בעידן של היום בו ניתן לגלוש בסמרטפון בח"ול ללא הגבלה ב99 שח לחודש, חוקי המשחק משתנים, הכל זמין ונתון לשינויים, ניתן להשתמש בניווט הקולי וזה עושה את כל החוויה לנעימה, רגועה ובטוחה עוד יותר. ככה זה כשבעולם בכף ידך.