איך נוכל לעזור?

צ'אט וירטואלי

17/06/2019

רוב העסקים צריכים לייצר לידים (פרטי התקשרות של לקוחות פוטנציאליים) על מנת לבצע עסקאות נוספות. זה מה שהופך את הלידים להיות חלק חיוני כל כך של כל עסק, כי זהו המקום שבו נמצא הכסף. ברגע שאתה יודע איך ומתי לייצר לידים שיהפכו ללקוחות, תוכל להעלות את העסק שלך לשלב הבא.

 

צ'אט וירטואלי הוא הפתרון הטוב ביותר כדי לעזור לך ליצור יותר לידים בבכל יום, 24 שעות ביממה באופן אוטמטי, על ידי מתן מענה לשאלות הגולשים ואיסוף פרטים כמו שם, טלפון וכתובת מייל של לקוחות פוטנציאליים, כך שתוכל לחזור אליהם בכדי לסגור את העסקה.

 

החלק הטוב ביותר הוא שבמשך הזמן הסוכן הוירטואלי שלך הופך להיות יותר ויותר חכם, מה שהופך אותו לאיש המכירות המיומן ביותר שלך העוסק באמנות של המרת המבקרים באתר ללידים של מכירות!

 

התמודדות עם כל שאלה

כדי להעניק לגולש חווית שיחה חיובית וריאליסטית, עם נציגה שיכולה לתת מענה אמיתי לצרכיו, לנציגה יש מגוון תשובות מותאמות לתחום וכן תשובות כלליות נוספות. במידה ולא נמצאה תשובה לשאלת הגולש, תינתן תשובה מתוך מאגר תשובות נפרד, המעודד לפנות ולקבל את הפרטים מנותן השירות עצמו.

 

אדיבות ושירותיות

הנציגות מנומסות, אדיבות ושירותיות. במידה ובעת השיחה הגולש משתמש בשפה בוטה, תנסה הנציגה לכוון את הגולש בחזרה לנושא רלוונטי. במידה והגולש ממשיך בקו שיחה זה, הנציגה תסיים את השיחה. פניות שהתקבלו משיחה בה היה שימוש בגסויות ייפסלו.

 

ללא לידים כפולים

גולש שהשאיר פניה לא יכול לשלוח פניה נוספת באותו היום. במידה ויבחר לפתוח את חלון השיחה בשנית, תוצג לו הודעה שפרטיו נשמרו במערכת ויטופלו בהקדם.

 

לידים איכותיים ברמה שלא הכרת

על מנת לקבל פניה מפורטת ככל האפשר, ניתן להגדיר מראש מהם הפרטים שהנציגה תבקש מהגולש.

בפרטים אלה ובנוסף תמליל השיחה כולה תוכל לצפות במערכת הניהול האישית שלך.

 

מסלול גלישה וסטטיסטיקות

כל פניה שתתקבל באמצעות הנציגה הוירטואלית תכלול מגוון פרטים נוספים:

ביטוי חיפוש ממנו הגיע הגולש לאתר

עמוד האתר בהם הגולש צפה

משך הזמן ששהה באתר

העמוד שבו השאיר את הפניה

 

שילוב פרטי הפניה, תמליל השיחה ומסלול הגלישה באתר יישרת אותך היטב בהתאמת שיחת המכירה לגולש. 

לאחר ניסיון, גם באתר שלנו וגם באתרי לקוחות,  מצאנו כי כלי זה מגדיל משמעותית את הפניות והלידים באתר.

לקבלת צ'אט לאתרך ל30 ימי ניסיון בחינם, לחץ על הצ'אט משמאל והשאר את שמך ומס' הטלפון שלך.