איך נוכל לעזור?

חברה לקידום אתרים

29/07/2019

חברה לקידום אתרים – הבחירה הנכונה

 

קידום אתרי אינטרנט הוא אחד התחומים החשובים ביותר בעולם הווירטואלי, שכן הוא מוביל לחשיפה של אתר אינטרנט בפלט התוצאות של מנוע החיפוש של גוגל והזרמת תנועה איכותית של לקוחות פוטנציאליים לעסק שלכם. מסיבה זו כל אחד זקוק למקדם אתרים מקצועי או חברת קידום אתרים שתוביל אותו להצלחה הנכספת.

 

חברות קידום אתרים או עצמאים?רוב האנשים אינם יודעים אם ישתלם להם יותר לבחור מומחה שעובד כעצמאי בתחום קידום אתרים או חברה לקידום אתרים. ההתלבטויות נובעות בדרך כלל מהתעריף, היחס האישי שהלקוח מקבל והמוניטין של כל אחד מהצדדים. אם למשל מקדם אתרים מקצועי יכול להבטיח ללקוח יחס אישי ומחיר שמותאם לו, חברות קידום אתרים יכולות להבטיח לו מומחיות בתחום, כלים שונים, הוכחות בשטח, רשימה ארוכה של לקוחות, מחיר ידוע מראש עם הבטחה להצלחה.

 

חברת קידום אתרים – הבחירה

 

אם החלטתם שאתם מעוניינים לבחור חברת קידום אתרים ולא פרילנסר וזאת משום שאתם מעוניינים בחברה קיימת שמעסיקה מומחים, חשוב שתיקחו בחשבון את הדברים הבאים:

  • ניסיון וותק – חשוב לבדוק מה שנות הוותק של החברה ומה הניסיון שלה בתחום קידום אתרים. יש חברות רבות שמציעות כל מיני שירותים ולכן חשוב מאוד לבדוק עד כמה אותה חברה לקידום אתרים טובה גם בקידום עצמו. הרי אם הייתם סובלים מפריצת דיסק, לא הייתם הולכים לקבל טיפול מרופא העיניים שגר מעליכם אך ורק בגלל שעשה לכם בעבר בדיקת ראיה, נכון?
  • קהל לקוחות – חשוב לבדוק מיהם הלקוחות של אותה חברה לקידום אתרים והאם ניתן לקבל המלצות מלקוחות החברה. רוב חברות הקידום מציגות את לקוחותיהם באתר האינטרנט שלהן.
  • דו"חות – חשוב לבקש ולראות דו"חות של המיקום של הלקוחות של החברה לגבי כל מיני מילות מפתח. חברת קידום אתרים מוצלחת בדרך כלל לא תהסס ותפרסם את שמות לקוחותיה ואת המיקום שלהם באתר האינטרנט שלה.
  • ציפיות ויעדים – נציג החברה חייב להבין מהם הציפיות של הלקוח ולומר לו האם הוא יכול לעמוד בהם. יש פעמים בהם הציפיות של הלקוחות אינן ריאליות ביחס לוותק של האתר ולתחרותיות של מילות מפתח שונות אותם הלקוח רוצה לקדם. חשוב לתאם ציפיות ולקבוע יעדים ברורים של החברה.

לסיכום, חברות קידום אתרים מוצלחות הן חברות שמעסיקות מומחים בתחום הקידום ומתחייבות להוביל את האתר שלכם או דף ספציפי באינטרנט למיקום מוצלח שיאפשר חשיפה גדולה לגולשים ברשת. 
אם אתם מעוניינים להתחיל ולהתקדם, נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון 072-3340848