איך נוכל לעזור?

איך לקדם את האתר

17/06/2019

איך לקדם את האתר

 

אם אתם מעוניינים לדעת איך לקדם את האתר, נוכל לומר לכם שאם בעבר הלא רחוק אנשים רבים קידמו את אתרי האינטרנט שלהם בעצמם, כיום מדובר על משימה קשה מאוד שמצריכה שעות מרובות, עדכונים שוטפים, קשרי שיתוף פעולה וטכניקות קידום שונות. מסיבה זו אנשים פונים אל חברות קידום אתרים בעלות ניסיון רב בקידום ותוצאות מוצלחות.

 

בוחרים בחברה הנכונה לכם

 

יש חברות קידום אתרים רבות וכל חברה מנסה למשוך את הלקוחות הפוטנציאליים אליה בכל מיני דרכים, בדיוק כמו כל עסק כלכלי שמעוניין להצליח ועל כן משווק את עצמו במגוון דרכים. השאלה החשובה היא מה היתרונות שהחברה מציעה ללקוחותיה בכל הקשור אל 'איך לקדם את האתר'. יש חברות שמציעות מחירים נמוכים מאוד ותוצאות מובטחות. כאן צריכה להידלק נורה אדומה שכן אף חברה אינה יכולה להבטיח מקום מסוים בפלט התוצאות של גוגל לאורך זמן ולגבות על הדבר מחיר מינימאלי. לעומת זאת, חברה שמציעה לכם מחיר חודשי סביר בעד הקידום, חוזה של חצי שנה עד שנה מינימום, הבטחה להביא אתכם לתוצאות אחד הדפים הראשונים של גוגל במגוון מילות מפתח והבטחה שתוכלו לראות תוצאות לאחר מספר חודשים, היא חברה אמינה שמומלץ לברר מה היא עוד מציעה ללקוחותיה. כאן, כל שצריך לעשות הוא לוודא שמדובר על חברה או עסק שפועל באופן חוקי, חותם על חוזה עם לקוחותיו ומספק קבלות בעבור כל תשלום של הלקוח.

 

שקיפות היא שם המשחק

 

חברת קידום אתרים איכותית ובעלת מוניטין מוצלח לא תפחד מהמילה שקיפות ולא תבטיח ללקוחותיה את מה שהיא אינה יכולה לעשות. היא תיפגש עם הלקוח ותברר האם מדובר על אתר אינטרנט חדש או שמא מדובר על אתר קיים. בהתאם, היא תסביר ללקוח כיצד כל הקשור אל הקידום מתבצע בחברה, תיקבע את העלות של הקידום, תקבע עם הלקוח את כמות מילות המפתחות אותה היא תקדם מדי תקופה ותדאג לשדר אליו דו"חות שמעידים על מצב האתר בהתאם למילות מפתח מסוימות בפלט מנוע החיפוש.

 

איך לקדם את האתר- פעולות

  1. התאמה – חברה תוודא שאתר האינטרנט מותאם בצורה מקסימאלית לפעילויות קידום.
  2. סוג קידום – החברה תקבע האם סוג הקידום הטוב ביותר לאתר הוא קידום אורגני.
  3. מחקר ופעולות – מחקר של החברות המתחרות, מחקר שוק של כל הקשור אל הקידום האורגני, קביעת מילות מפתח חשובות, החלפת קישורים, כתיבת תכנים איכותיים ומקוריים הטמעת מילות המפתח בהם, תיקון של תכנים מועתקים, אופטימיזציה לתכנים ותמונות ועוד.

 

לסיכום, צוות המומחים של חברת אדקטיב יודעים איך לקדם את האתר שלכם בצורה הטובה ביותר.